Yarışcılar yalnız bir kurt gibi kendi şöhretleri için yüksek hızlı çevik arabalar ile destansı yarışlar ve kaçışlar yapar. Aynasızlar ise bu yarışcıları durdurmak ve yakalamak için takım halinde tüm polis gücünü kullanırlar.Rolünü istediğin gibi değiştir ve çizginin gidebileceğin kadar ötesine giderek mükemmel ödülleri kazan!

Need for Speed: Most Wanted 2012 (2012)


En çok aranan olmak için, polislerden kaçmanız, arkadaşlarınızı geçmeniz ve rakiplerinizi yenmeniz gerekir. Polisler etrafınızı sardığında yeni yollar aramanız gerekecek. Polislerden daha kolay kaçmanız için açık dünyanın size sağladığı avantajlardan olan gizlenme yerleri ve güçlü uçuşların yanında yeni arabalar almanızda size faydalı olacak.

Need for Speed: The Run (2011)


Need for Speed ??The Run'da, San Francisco ve New York arasında yasadışı bir yarışa girin! 3000 mil, hata affetmeyen asfaltta, kural yok, hız limiti yok, dost yok. Dünyanın en hızlı arabaları ile şehir sokaklarından buzlu dağ geçitlerine ve dar kanyonlara, en kötü şöhrete sahip yarışçılarla silahlarında konuştuğu bir savaş.

Need for Speed: SHIFT 2 Unleashed (2011)


Sürüş becerilerinizi zorlamak için kendinizi hazırlayın! SHIFT 2 Unleashed, Yarış oyunaları arasındaki en gerçekçi oyun.Yoğun ve otantik fizikleri, gerçek hayattan bozma pist ve arabaları ile, hızdan gözlerin sulanması, her çukur ve darbeyi içinizde hissettiren ve sizi topyekün mücadelenin içine iten yeni kask kamerası da, ilk defa SHIFT 2 Unleashed'da!

Need for Speed: Hot Pursuit (2010)


Need for Speed Hot Pursuit, yepyeni açık dünyasında, sizi dünyanın en hızlı ve en güzel arabalarının direksiyonuna geçirdi. Burnout serisinin ardındaki ödüllü stüdyo olan Criterion, Hot Pursuit ile yeni nesil yarış oyunlarının tanımını değiştirdi.

Need for Speed: World (2010)


Need for Speed ??World, arkadaşlarınıza ya da milyonlara karşı yarışacağınız, genişleyen çevrimiçi dünyada rekabet sağlayan online ve ücretsiz bir yarış oyunudur.

Need for Speed: SHIFT (2009)


NFS ProStreet'teki Simülasyon kökenine geri dönülerek çıkan oyun, Slightly Mad Stüdyosu tarafındann yapıldı. SHIFT, Porsche Unleashed'dan beri Black Box tarafından geliştirilmeyen ilk oyundur. Need for Speed SHIFT, 100'den fazla araba modeli ile IGN Editörlerinin seçimi ödülünü aldı.

Need for Speed: Undercover (2008)


Need for Speed Undercover'da Hollywood'dan gelen sihirli bir doz var. Tri-City'de bir federal ajanı oynayan aktris Maggie Q, Undercover'da sizi dış dünyadan koruyacak. 100 Mil'den daha büyük haritasıyla Undercover, Şimdiye kadar görülen en büyük Need for Speed haritasına sahipti.

Need for Speed: ProStreet (2007)


Porsche Unleashed'dan sonra çıkan ilk Simülasyon oyunu olan ProStreet'te, turlu yarışlar, hız yarışları, drift yarışları ve drag yarışları, çok daha gerçekçi bir şekilde mevcut!

Need for Speed: Carbon (2006)


Need for Speed Carbon, Most Wanted'ın hikayesini tamamlayan oyundu. Exotic ve Muscle arabaların yanında Kanyonlar'da Carbon'da duyuruldu. NFS Carbonda bunlardan başka daha havalı özelliklerde mevcut. Örneğin Autosculpt ile hiç bir arabanız birbirine benzemeyecek!

Need for Speed: Most Wanted (2005)


Most Wanted, XBox 360 için ilk çıkan Need for Speed oyunudur. Ayrıca Most Wanted, 2005 yılı yarış oyunları dalında interaktif başarı ödülünü kazandı.

Need for Speed: Underground 2 (2004)


Underground 2, açık dünyanın tanıtıldığı ilk Need for Speed oyunuydu. Bayview şehrinin açık dünya olmasının yanı sıra modifiye ve dyno özelliğide geliştirildi.

Need for Speed: Underground (2003)


Need for Speed oyunları daha çok Supercar kültürünün ön plana çıktığı bir oyundu. Seri Underground ile, modifiye, ithal market, vinyl'ler, jantlar, boya çeşitleri, performans geliştirmeleri üzerine odaklandı.Oyunda hız ve çılgınlığın yanında, arbanızı dizayn edebilmenizde ayrı bir heyecan katıyor!

Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)


Need for Speed serisini hayranları tarafından sevgiyle hatırlanan ve hala oynanan Hot Pursuit 2, 2002 yılı yarış oyunları dalında interaktif başarı ödülünü kazandı. Ayrıca bu oyun, Black Box tarafından geliştirilen ilk Need for Speed oyundur.

Need for Speed: Porsche Unleashed (2000)


Bir marka üzerine yoğunlaşan ilk Need for Speed oyunu Porshce Unleashed, Şimdiye kadar görülen simülasyon oyunlarında en etkileyicilerdendi! Ayrıca oyunda performans yükseltmeleride bulunuyor.

Need for Speed: High Stakes (1999)


Hasar modellemesi olan ilk Need for Speed High Stakes'de, dikkatsiz sürücülere ceza kesen polislerde bulunuyor. Ayrıca araba özelleştirmelerinizi kaydedebilmeniz için PlayStation'da memory card desteğide mevcut.

Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)


Barikatları, iğne şeritleri ve yeni silahlarıyla Polislerinde dahil olduğu Need for Speed III: Hot Pursuit'te, ayrıca oyuncularda polis rozetini takabiliyorlar.

Need for Speed II (1997)


İlk oyundan 3 yıl sonra çıkan oyunda, McLaren F1, Ferrari F50 ve Ford GT90 concept'de dahil olmak üzere Supercar sınıfından araçların bulunması göze çarpıyor. Oyunun tarzı değişse de, çılgınlık ve hız devam ediyor!.

Road and Track Presents: The Need for Speed (1994)


Bu oyun, 18 yıllık bir efsanenin başlangıcı oldu. Araç listesi bulunan ilk 3D yarış oyunu!

 

DOWNLOAD - Turbobit.net