Mp3 indir, Flac, Müzik, Şarkı, Albüm, Diskografi

Adobe Photoshop CC 14.1 Final Multilingual

 

Diller: Türk, Rus, English, Dansk, Deutsch, Español, Français, Français * İvrit *, Macar, Italiano, Norveç Nederlands, Polyak, Português (Brasil), Suomi, Svenska,  Ukrayna, Čeština, Çin, japanede, Ərəb dili, İvrit

Languages : English, Russian, French, Turkish, Polish, Ukrainian, Czech, Hungarian

Языки: Dansk, Deutsch, английский, испанский, французский, Français *, * иврит, венгерский, итальянский, Nederlands, Норвежский, Польский, Португальский (Бразилия), Suomi,Svenska, турецкий, украинский, Čeština, китайский, japanede, арабский, иврит

Adobe Photoshop CC 14.1 Türkçe Full


TR:

Öne çıkan yeni özelliklere bakın
Photoshop CC’de birçok yenilik var. Ayrıntıları öne çıkarmak için yeni Akıllı Netleştirme özelliğini kullanın. Düşük çözünürlüklü çekimleri büyük ve yüksek çözünürlüklü görüntülere dönüştürün. Daha önce yalnızca Adobe® Photoshop Extended’da sunulan gelişmiş 3B düzenleme ve görüntü analizi araçlarının tümüne sahip olun. Ve çok daha fazlasını yapın.

Yeni Akıllı Netleştirme
Her seferinde capcanlı ve net görüntüler sağlayın. Şimdi Akıllı Netleştirme sayesinde doku ve ayrıntıları öne çıkarabilir, parazit ve hale efektlerini temizleyebilir ve istediğiniz görünümü tam olarak ayarlayabilirsiniz. Netleştirme için ihtiyacınız olan her şey bu araçta.

Creative Cloud’un bir parçası
Creative Cloud’un bir parçası olan Photoshop CC ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama üyeliği seçeneğiyle veya diğer tüm yaratıcı araçları içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.

RU:

Описание: Adobe Photoshop CC - новейшая версия самого популярного в мире растрового редактора графики. Работает с множеством современных графических форматов. Photoshop CC предназначен как для создания, так и для редактирования растровых изображений. Adobe Photoshop располагает всеми методами работы с точечными изображениями, при этом имеет возможность работы со слоями и использует контуры. Широкий выбор функционала, высокая эффективность и скорость работы, простой интерфейс и еще много других плюсов сделали фотошоп лидером среди растровых редакторов. Фотошоп предпочитают как профессионалы так и любители. Он предоставляет все необходимые средства для изменения, подготовки иллюстраций к печати, монтажа изображений и высококачественного вывода!

 

DOWNLOAD - Turboot.ru

DOWNLOAD - Letitbit.net

DOWNLOAD - Turbobit.net

Please publish modules in offcanvas position.